SRT346 - Profesjonalne monitorowanie pracy

 

SRT346 został opracowany w celu ułatwienia rejestrowania wykonywanych obowiązków oraz raportowania zdarzeń za pomocą programowalnych przycisków funkcyjnych urządzenia. SRT346 można wykorzystywać jako urządzenie mobilne lub zamontowane na stałe wewnątrz pojazdu.

Zastosowania:

SRT346 może być użyte do monitorowania pracy, np. rejestrowania odśnieżania, odladzania lub rozrzucania soli i piachu. Po zakończonym okresie pracy użytkownik lub administrator, korzystając z aplikacji EmCom, może sporządzić szczegółowy raport dokładnie odwzorowujący ilość i rodzaj wykonanej pracy na podstawie którego będzie mógł zweryfikować fakturę wystawioną przez wykonawcę za daną pracę.

SRT346 może mieć szersze zastosowanie niż tylko rejestrowanie wykonywanych czynności i śledzenie trasy. Jest to forma dodanej wartości – zamiast wysyłać specjalnego pracownika do kontrolowania ulic i dróg robi to „przy okazji” ten pracownik, który odśnieża, naciskając odpowiednio zaprogramowane przyciski urządzenia.
W raporcie, który odwzorowuje wykonywane czynności, oprócz definicji zarejestrowanego problemu, znajdują się również koordynaty, gdzie ten problem wystąpił.

Ponadto urządzenie wyposażono w duży przycisk alarmowy umożliwiający szybkie wezwanie pomocy. A wykorzystując przycisk „Call” kierowca może w prosty sposób nawiązać głosową komunikację z odpowiednią osobą.

 

Możliwości wykorzystania:

 • rejestracja prac drogowych takich jak frezowanie asfaltu, odśnieżanie, czyszczenie ulic, ścieżek rowerowych i chodników;
 • rejestracja usterek nawierzchni drogi, sygnalizacji świetlnej, znaków drogowych;
 • rejestracja prac porządkowych takich jak koszenie trawy na terenach zielonych itp.;
 • sygnalizacja wszystkich zdarzeń alarmowych
  z rejestracją pozycji, przy jednoczesnym połączeniu głosowym;
 • wszystkie alarmy jak również monitorowanie pracy
  w czasie rzeczywistym są programowalne w systemie EmCom i mogą być łatwo zmieniane na różne sezony (pory roku) i dopasowywane do aktualnych potrzeb;
 • dla alarmów może być wydrukowany raport stanowiący zlecenie realizacji określonej pracy (reperacja drogi czy uszkodzonego znaku);
 • SRT346 posiada wydajną wbudowaną baterię, która posiada złącze do lądowania indukcyjnego;
 • uchwyt samochodowy może być podłączony do samochodowej zapalniczki umożliwiający stale zasilanie.

SRT346 posiada pięć programowalnych uniwersalnych przycisków, każdy z własnym wskaźnikiem stanu, które mogą być używane jako przyciski alarmowe lub funkcyjne. Używane jako przyciski funkcyjne mogą być wykorzystane do wskazania początku i końca pewnej aktywności wykonywanej w ramach umowy. Możliwe jest również podłączenie przycisku do wbudowanego przekaźnika, którym można sterować zewnętrzne urządzenie takie jak np. rozrzutnik soli. Wciśnięcie przycisku zmienia stan przekaźnika, który jest oznaczony specjalnym światłem statusowym.  Cyfrowe wejścia w urządzeniu można użyć do monitorowania i rejestrowania np. pozycji pługu.