Zastosowanie dla służb mundurowych

Produkty oferowane przez GTM SYSTEMS, zaprojektowane przez Scandinavian Radio Technology doskonale sprawdzają się w zastosowaniach wojskowych o czym świadczy liczba sprzedanych urządzeń dla szwedzkich służb mundurowych. Podstawowymi atutami, dzięki którym urządzenia alarmowe i monitorujące pozostają w zainteresowaniu służb mundurowych  jest niewątpliwie ich niezawodność, precyzja wykonania i wydajność pracy na baterii nawet w ekstremalnie trudnych warunkach. Urządzenia znakomicie sprawdzają się w manewrach poligonowych oraz w sytuacjach szkoleniowych, w których dzięki nim operator ma ciągły podgląd online odwzorowujący pozycje poszczególnych jednostek, a także możliwość późniejszego odtworzenia ich ruchów i relokacji.

 

Produkty szwedzkiej firmy SRT to efekt wieloletnich badań i doświadczeń zakończonych pełnym sukcesem. Precyzyjne testy urządzeń pozwalają na zagwarantowanie całkowitej niezawodności, precyzji i ciągłości działania.

 

Przy najwyższym poziomie pracy urządzenia czas pracy na baterii osiąga 44 godziny. Kiedy poziom baterii maleje, urządzenie generuje ostrzeżenie, a aktualny poziom naładowania baterii jest sygnalizowany użytkownikowi przy pomocy diody LED oraz operatorowi w postaci specjalnego raportu alarmowego. Dzięki skalowalności urządzenia polegającej na odpowiednim dostosowaniu częstotliwości wysyłanych sygnałów, czas pracy na baterii można wydłużyć nawet do kilkudziesięciu dni.

 

 

Różnorodność i ograniczona jawność działań służb mundurowych postawiła przed naszą firmą zadanie indywidualnego konfigurowania poszczególnych urządzeń według specyficznych potrzeb wojskowych. GTM SYSTEMS jest w stanie zapewnić poufność danych wynikających z powyższej specyfikacji.