Partnerzy

GTM SYSTEMS projektuje i realizuje najbardziej skomplikowane projekty związane z profesjonalnym monitoringiem osób i mienia oraz usługą polegająca na wykorzystywaniu alarmów personalnych. Marka firmy zbudowana została na szerokim i długoletnim doświadczeniu założycieli w branżach związanych z ochroną osób i mienia, zabezpieczeniami technicznymi, komunikacją elektroniczna oraz informatyką. GTM SYSTEMS zdobyło poprzez swoje działania zaufanie europejskiego lidera wśród producentów sprzętu umożliwiającego profesjonalne monitorowanie osób  mienia, szwedzkiej firmy  Scandinavian Radio Technology AB (SRT).

Rozwiązania techniczne oferowane przez SRT znacznie wyprzedzają technologiczne inne stosowane rynku. O sukcesie SRT na rynku szwedzkim świadczyć może zaufanie i współpraca największej w danym regionie Agencji ochrony SECURITAS, której niemalże wszyscy pracownicy wykorzystują w swojej bieżącej pracy urządzenia lokalizacyjne i alarmowe zarówno nasobne jak i zainstalowane w pojazdach.

Na dzień dzisiejszy SRT odnotowuje rekordową sprzedaż licząca powyżej 100 tyś urządzeń sprzedanych i połączonych z centralami alarmowymi. Zainteresowanie produktami jest tak duże z uwagi na fakt, że szwedzka firma cała swoją uwagę poświęca Klientowi, dlatego też produkty wykonywane są wyłącznie w Szwecji z wykorzystaniem najlepszych dostępnych na rynku komponentów w celu zagwarantowania jakości i stabilności ich funkcjonowania. O samej zaś niezawodności produktów może świadczyć fakt, że serwisem wszystkich sprzedanych urządzeń zajmują się wyłącznie dwie osoby w firmie.

Pracownicy firmy, dzięki inteligentnym rozwiązaniom, są w stanie szybko dopasować funkcjonalność produktu do potrzeb indywidualnego użytkownika. Jakość obsługi i mała ilość zwrotów ulokowała SRT na najwyższej półce producentów tego typu osprzętowania. 

Współpraca z firmą SRT daje nam dostęp nie tylko do doskonałego produktu, ale również do technologii i narzędzi niezbędnych do szybkiego zrealizowania ewentualnych napraw i konfiguracji wymaganych przez naszych klientów.

W zakresie ciągłego monitorowania urządzeń oferowanych przez GTM SYSTEM współpracujemy ze szwedzką firmą Emergency Communication (EMCOM) oferującą usługi teleinformatyczne zapewniające naszym klientom profesjonalne zarządzanie i obsługę urządzeń. Dzięki aplikacji firmy Emcom użytkownicy urządzeń mogą monitorować i sporządzać szczegółowe raporty w zakresie:

  • graficznego raportowania wszystkich ruchów urządzeń alarmowych i monitorujących,
  • raportowania wszelkich zdarzeń mających miejsce w określonym czasie lub w międzyczasach,
  • raportowanie przebiegu pojazdów,
  • raportowanie liczby uzupełnień i objętości paliwa w zbiorniku określonego pojazdu,
  • sprawdzanie odczytów z urządzeń pomiarowych (temperatura, wilgotność),
  • szczegółowe zapisy tras przebytych przez monitorowane pojazdy wraz z odczytami prędkości i postojów