SRT306 - Profesjonalny zewnętrzny alarm mobilny

SRT306 - Mobilny alarm personalny zaprojektowanay w trosce o Twoje bezpieczeństwo.

 

Alarm personalny SRT306 to wygodne w użyciu niewielkie i poręczne urządzenie charakteryzujące się przede wszystkim wysoką niezawodnością działania.

W sytuacjach realnego zagrożenia życia i zdrowia użycie alarmu pozwoli na natychmiastowe powiadomienie osób mogących udzielić pomocy. Nasze urządzenie posiada szeroką gamę funkcji alarmowych umożliwiających skonfigurowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

  

Funkcja alarmu

Po naciśnięciu przycisku „alarm” operator otrzymuje informację o pozycji i tożsamości jednostki znajdującej się w niebezpieczeństwie. W tym samym czasie SRT306 może nawiązać połączenie głosowe z operatorem lub dowolnie skonfigurowanym wcześniej numerem telefonu. W zależności od sytuacji operator centrali alarmowej podejmuje właściwe działania w celu zapewnienia odpowiedniej pomocy alarmującemu.

Funkcja połączenia GSM

Oprócz przycisku alarmowego urządzenie jest wyposażone w przycisk GSM. Kiedy zostanie wciśnięty, urządzenie dzwoni do zaprogramowanego wcześniej numeru. Przycisk GSM oferuje alternatywę w sytuacjach mniej krytycznych.

Funkcja alarmu czasowego

Urządzenie można ustawić na automatyczne wysłanie alarmu po określonym czasie, w przypadku kiedy użytkownik może być nieprzytomny lub z innego powodu nie jest w stanie uruchomić alarmu samodzielnie. Oprócz wyżej wymienionych właściwości SRT306 posiada bardzo szeroką gamę różnych funkcji alarmowych.

Funkcja „Man Down”

Kiedy SRT306 zmienia pozycję na leżącą, alarm jest wysyłany automatycznie. Alarm personalny można także zaprogramować tak, aby reagował na wstrząs.

Czas pracy baterii

Przy najwyższym poziomie użycia urządzenia czas pracy na baterii osiąga 44 godziny. Kiedy poziom baterii maleje, urządzenie generuje ostrzeżenie, a aktualny poziom baterii jest sygnalizowany przy pomocy diody LED.


Monitorowanie Alarmów

Każdy alarm personalny aby zapewnić wszystkie swoje funkcjonalności, które bezpośrednio prowadzą do znacznego podniesienia bezpieczeństwa jego posiadacza musi być połączony ze stanowiskiem obsługi alarmów, gdzie odpowiednie osoby podejmą niezwłocznie właściwe działania zmierzające do udzielenia pomocy osobie, która sygnalizuje to swoim urządzeniem. Dlatego nasze produkty zapewniają następujące możliwości ich monitorowania:

 

Monitoring online

Niezawodna aplikacja dostępna online w trybie ciągłym za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej pozwala na monitorowanie urządzeń w dowolnej chwili. Aplikacja posiada intuicyjny interfejs obsługi i programowania urządzeń, alarmów, geostref oraz sporządzania złożonych raportów. Korzystając z aplikacji możesz osobiście monitorować wszystkie swoje urządzenia, a także dokładnie konfigurować ich nastawienia i funkcjonalności. Aplikacja pozwala także na sporządzanie szczegółowych raportów obrazujących historię funkcjonowania urządzeń.

Aby dowiedzieć się więcej o zasadach korzystania z aplikacji zapoznaj się ze szczegółową ofertą naszej firmy dotyczącą aplikacji.

zobacz więcej…

 

 

 

Powiadomienia SMS

Urządzenie wysyła powiadomienia o zdarzeniu alarmowym na sześć wybranych wcześniej numerów komórkowych. W treści wiadomości znajduje się opis zdarzenia, instrukcje dla odbiorcy oraz link z zaznaczoną pozycją, w której zdarzenie miało miejsce. Funkcja ta doskonale sprawdza się podczas monitorowania dzieci lub innych osób, nad którymi sprawujesz opiekę, a których powiadomienia nie wymagają konieczności powiadomienia wykwalifikowanych służb. Alarm może być uruchamiany i wysyłany SMS-em nie tylko w przypadku naciśnięcia przycisku ale także np. w przypadku kiedy jego użytkownik opuści lub wejdzie w zdefiniowaną wcześniej strefę lub obszar.